Hakkımızda

Firmamız Armotek, 2010 yılında zemin güçlendirme,inşaat,madencilik, altyapı ve mühendislik sektörüne nitelikli ekipmanlar tedarik etmek amacı ile tecrübeli satış mühendisleri tarafından kurulmuş ticaret ve üretim firmasıdır zemin güçlendirme,inşaat,madencilik, altyapı ve mühendislik uygulamalarının olduğu şantiyelere ekipman tedariği yapmanın yanı sıra danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

Armotek,gelişen teknolojiyi takip ederek ürün gamını her geçen gün geliştirmektedir.

Misyonumuz ticari ve üretim faaliyetlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en düşük maliyet ve en yüksek kalite ile sağlamaktır.

Vizyonumuz danışmanlık, üretim ve ticaret arasındaki dengeyi koruyarak sadece kâr amacı gütmeden en uygun çözümleri sunarak sektörümüze ve ekonomiye fayda sağlamak ve bunun getirisi ile süreklilik kurmaktır.

Zemin güçlendirme,inşaat, madencilik, altyapı ve mühendislik alanlarındaki  bütün ihtiyaçlarınızı, tüm dünyada kabul görmüş son teknolojileri kullanarak, maliyet odaklı, zamanında ve en güvenilir şekilde karşılamayı taahhüt ediyoruz.

Kurulduğu günden bugüne sürekli büyüyen firmamız Armotek,2019 yılında şirket merkezini İncek’e taşımış olup,depo ve üretim faaliyetlerine Batıkent Gersan Sanayi Sitesinde devam etmektedir.